charcik.pl: Luksus i wygoda dla Twojego zwierzaka.

charcik.pl: Luksus i wygoda dla Twojego zwierzaka.

Charcik.pl jako odpowiedź na potrzeby rynku.

 

Firma charcik.pl założona w 2022 roku powstała jako odpowiedź na braki polskiego rynku związanymi ze słabą dostępnością oraz wątpliwą jakością produktów na rynku krajowym. Zamysł twórców marki oraz plany budowy firmy pro zwierzęcej rodziły się w głowach założycieli od kilku lat. Docelowo firma miała zajmować się doborem oraz sprzedażą  właściwej karmy dla psów i kotów drogą internetową, oferując produkty najwyższej jakości, lecz nisza na rynku w aspekcie ekologicznych produktów dla zwierząt (m.in. wysokich podstawek na miski dla psów) sprawił że firma zmieniła delikatnie swój kierunek.

 

Asortyment który mają do wyboru klienci jest nieograniczony poprzez dział zamówień indywidualnych, wprowadzane są tam wizje naszych klientów odnośnie formy, kształtu i koloru z pozoru prostej rzeczy jaką jest np. miska dla psa. Klienci mają oczywiście wybór produktów na autorskiej stronie internetowej, której asortyment jest sukcesywnie uzupełniany o nowe produkty, niejednokrotnie będące pomysłem postronnych osób oraz odpowiedzią na ich liczne zapytania.

 

Firma charcik.pl tworzy produkty drewniane, są to drewniane podstawki na miski dla psów i kotów, drewniane miski na podwyższeniu, półki naścienne dla kotów wykonane z drewna jak również drewniane drapaki dla kotów zarówno naścienne jak i wolnostojące. Firma w obecnej ofercie posiada dwie podstawowe kolekcje misek jakimi są Faro i Lagos. Obie kolekcje łączy długi okres testowania drewna bukowego oraz formy zabezpieczenia go przed czynnikami zewnętrznymi, dzięki czemu po roku śmiało możemy stwierdzić iż jest ono odporne i bezpieczne w użytku dla zwierząt.

Bądź na bieżąco z promocjami

Zapisz się do naszego newslettera, aby mieć dostęp do najnowszych ofert oraz wyprzedaży

Nasza strona korzysta z plików cookies. Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na przechowywanie tych plików na Twoim urządzeniu.